Робота проєкта “Виховання толерантності та протидія дискримінації в рамках українського суспільства, шляхом вивчення єврейської історії та культури”, якій проходить за сприяння Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Нідерландів продовжує роботу

Русский

Стартував проект «Виховання толерантності та протидія дискримінації в українському суспільстві шляхом вивчення єврейської історії та культури»

У рамках реалізації проекту з  07.10.2019 р. до  09.10.2019 року  головний спеціаліст Департаменту освіти та науки Ігор Валько, методист ІМЦ Леся Руда , директор ЗШ №18 Дмитро Чміль  та десять вчителів  історії закладів загальної середньої освіти  взяли участь  в обласному семінарі  «Уроки трагедій ХХ століття на українській землі. Спроби осмислення. Виставка як освітній інструмент».

Русский

Реалізація проекту «Виховання толерантності та протидія дискримінації в рамках українського суспільства, шляхом вивчення єврейської історії та культури»

У Івано-Франківській області заплановано провести освітній семінар для вчителів  «Уроки трагедій ХХ століття на українській землі. Спроби осмислення. Виставка, як освітній інструмент», серію семінарів та тренінгів для школярів гідів. Після цього виставки відправляться в подорож по школах шести міст Івано-Франківської області, а юні гіди проводитимуть екскурсій для своїх однолітків, батьків, вчителів і іншіх мешканців їх міст.

Русский

Юные гиды совершили путешествие по еврейским местам Украины

Программа была очень насыщенная. Юные экскурсоводы из разных городов Украины вместе с ребятами из общины только в первый день поездки побывали в Житомире, Меджибоже и Хмельницком.

 
 
Русский

У Києві у Будинку Лібермана відбулась творча акція до 160-річчя Шолом-Алейхема

Творча акція до 160-річчя від Дня народження видатного єврейського письменника Шолома Рабиновича, біль відомого як Шолом-Алейхем, стала першим заходом цьогорічного Міжнародного фестивалю сучасної клезмерської музики та єврейської культури «Kyiv Klezmer Fest – 2019»

Русский

10 травня у Миколаєві відбувся підсумковий освітній семінар проекту «Виховання толерантності та протидія дискримінації ...»

Протягом майже півроку учні загальноосвітніх закладів Баштанської ОТГ та Баштанського району були учасниками україно-нідерландського проекту «Виховання толерантності та протидія дискримінації в рамках українського суспільства шляхом вивчення єврейської історії та культури". 10 травня у Миколаєві відбувся підсумковий освітній семінар зі згаданої теми. 

Русский

Проект "Виховання толерантності та протидія дискримінації..." продовжує работу. Відгуки гідів

На даний час завершена робота в Миколаївській області і завершується робота в Тернопільській області.

Русский

Красивые места в Украине есть!

В течение трех дней я был на экскурсии по небольшим городкам Галичины – Староконстантинов, Залещики, Бучач, Тернополь, Острог (Хмельницкая, Тернопольская, Ровенская обл.), которые имеют свою богатую и интересную историю. 

Русский

В воскресенье, 7 апреля, в городе Бровары состоялась презентация проекта «Родом из Штетла»

 

В воскресенье, 7 апреля 2019 г., в еврейском общинном центре г. Бровары (Киевская область) состоялась презентация проекта «Родом из Штетла», посвященного вкладу выходцев из украинских земель в создание государства Израиль. Проект проводит Региональная ассоциация малых еврейских общин на базе выставки «Государство Израиль – украинские корни», подготовленной Сионистской федерацией Украины в сотрудничестве с киевским Институтом иудаики при поддержке Всемирной конфедерации объединенных сионистов (ВКОС).

Русский

Страницы